Peníze se sice dají utrácet na internetu leckde, ale ne vždy to má opodstatnění a logiku. A kdo chce získat za své peníze maximum, sází právě na náš web.
Tipy na snídaně, které okouzlí vaše oko, potěší žaludek a zasytí na celé dopoledne
Tipy na snídaně, které okouzlí vaše oko, potěší žaludek a zasytí na celé dopoledne

Tipy na snídaně, které okouzlí vaše oko, potěší žaludek a zasytí na celé dopoledne

A dělají velkou chybu. Snídaně je totiž hnacím motorem těla pro celé nadcházející dopoledne. Může se stát, že bez tohoto jídla nejen budete pořádně unavení, ale také se nezvládnete soustředit na tu nejvyšší možnou úroveň nebo vás budou provázet záchvaty hladu, který budete muset zahánět po celý den. Jak s tím můžete bojovat? A jak si nachystat vynikající snídani, která vám rozjasní den už od doby, co jen vytáhnete nohy z vyhřáté postele? Nejprve si rozmyslete, zda budete snídani chystat předem nebo to stihnete ráno. Zvláště pokud máte problémy se vstáváním pro vás může být chystání snídaně v několika minutách velkým problémem a možná vám zbyde čas pouze na sklenici na kávu plnou tohoto lahodného moku.

Lívance s malinami

V případě velkého spěchu asi nezbude čas na nic jiného, než na rychle vytažený jogurt či kousek suchého pečiva. Tomu se ale snadno můžete vyhnout. Pokud totiž dokážete kvůli svému jídlu vylézt z postele včas, můžete si užít čerstvě připravenou ovesnou kaši plnou ovoce, sladké lívance s tvarohem připravené na pánvi bez tuku, sendvič z křupavého celozrnného chleba plný zeleniny nebo smoothie plné lahodného ovoce.

Vydatná snídaně

Záleží jen na vás, pro co se ráno rozhodnete. Na internetu dnes můžete najít nevyčerpatelnou studnici nápadů na jídla, která jsou chuťově vynikající, nutričně vyvážená, a navíc hotová za pár minut. Předem si můžete v lednici připravit různé druhy dezertů do skleniček a ať už zvolíte dnes velmi oblíbené overnight oats, pudink z chia semínek nebo sušenkový korpus s tvarohovým krémem a spoustou ovoce, pochutnáte si ve všech případech, kdy budete mít chuť na sladké. Skvělé je, že vám tyto dezerty vydrží i několik dní, a tak si je můžete dát i k rychlé odpolední svačině nebo nadcházející snídani. Snídani se nevyplácí zanedbávat. A komu by se také chtělo, když si můžete pochutnat na takových dobrotách?